- Pekáreň Mihályi

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

 
Podnikať som začal v r. 1990 v pekárenskej výrobe len s pomocou rodinných príslušníkov t. j. manželky a dcér, ako vypomáhajúcich osôb na základe receptúr po starých rodičov. Prístavbu rodinného domu sme v r. l992 zrekonštruovali a vstavali keramickú pec. V priebehu ďaľších rokov sme dokúpili HIM- rohlíkový stroj, stroj na parené výrobky, aby sme rozšírili sortiment našich výrobkov.
 
Keďže časom bola keramická pec stále poruchovejšia, málo výkonná a zvýšil sa dopyt po našich výrobkov, zakúpili sme v r. 1994 novú elektrickú pec .
 
V ďalšom období sme potrebovali zvýšiť svoju kapacitu a zakúpili sme ďaľšie 3 pece, z toho
 
1 rotačnú pec na výrobu pečiva a dve na výrobu chleba s plochou na pečení spolu 40 m2 .
 
V roku 1997 sme začali zamestnávať zamestnancov so ZPS.
 
V apríli 2005 sme investovali do strojov na výrobu cestovín.Vyrábame aj vaječné aj nevaječné cestoviny. Máme tu zamestnancov  so ZPS. Robíme na 3 smeny, kde zdravotne postihnutý majú denné smeny. Na uľachčenie práce používajú vozíky, netreba im zdvíhať ťažké predmety.
 
K dnešnému dňu pracuje v podniku 30 pracovníkov v profesiách pekári, pomocníčky pri pečení a úprave pekárenských výrobkov, baliči, vodiči na rozvoz výrobkov a administratívna pracovníčka. Z toho počet zam. so ZPS 2.
 
V súčasnosti vyrábame cca 40 druhov pekárenských výrobkov. Z toho 18 druhov chleba rôznej gramáže.
 
Ako výrobcovia pekárenských výrobkov aj s racionálnym zameraním už niekoľko rokov vyrábame tiež chlieb a pečivo na báze racionálnej výživy, ktorých výroba podlieha prísnym kritériám.
 
Zásobujeme v našom okolí v dosahu 100 km. Medzi našimi odberateľmi je aj Kaufland Slovakia, CBA Slovakia s. r. o., AHOLD RETAIL k. s. /Hypernova/,  pritom máme 150 maloodberateľov. Zásobujeme s našimi výrobkami aj Domov soc. sl. vo Veľkom Blhu, v Rim. Sobote, v Novej Bašte a školské jedálne na našom okolí.
 
Kalis media Copyright 2018. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky